Kdo jsme

Jsme soukromá školka v Plzni, která vítá dětičky od 18ti měsíců věku.

Školka sídlí na adrese Kaplířova 923/14, Plzeň, 301 00 mnozí z Vás místo znají jako Dům Svítidel.

Pondělí – Pátek

06:30 – 17:00

V současné době se v této lokalitě odehrála spousta změn, zejména stavebních úprav a prodloužení tramvajové linky č.4. Tou největší a nejlepší je, že zde mohla vzniknout naše soukromá školka, kterou bych Vám tímto ráda představila a přiblížila.

Zásadní informací pro Vás je, že dětičky příjímáme v průběhu celého školního roku, dle kapacity místa. Zároveň si také plně uvědomujeme, jak moc jsou v dnešní době rodiče vytížení...

A proto jsme pro Vás zavedli Denní víkendové hlídání.

Velmi dobře také víme, jak může být obtížné sehnat jednorázové hlídání, když selžou Vaše milé babičky, dědečkové, příbuzní a kamarádi a nemá Vám kdo pomoci s hlídáním.

A proto jsme pro Vás zavedli možnost jednorázového hlídání na celý den nebo půlden. I v tomto případě je ovšem nutné předložit platné proočkování.

Při vzniku Školky Dráčkova Sluj Plzeň jsme si dali velmi záležet na interiérových detailech s pohádkovými a zvířátkovými prvky všech barev, které nejen usnadní počáteční zvykání si v novém prostředí bez rodičů, ale také koordinaci v prostředí a učení se.

V prostorách školky Vás také jistě potěší naše krásná prosklená zimní zahrada, kde se Vaše děti budou věnovat výtvarné činnosti a kde budou vyrábět svá první umělecká díla, která si, samozřejmě, budou moci odnést domů. Zahrada zároveň slouží jako dětská jídelna, budeme zde tedy baštit a bryndat :) .

Disponujeme také vlastním dvorečkem. Což neznamená, že se budeme soustředit pouze na něj. V průběhu roku nás čeká spousta výletů za loutkami, zvířátky, přírodou, nemůžeme vynechat cukrárnu... o všech akcích budete předem informováni. Pár kroků to máme také do Borského parku, který nás jistě často nemine.

V rámci vzdělávacího programu se budeme každý den věnovat jiné tématice. Čekají nás barvy, zvířátka, ovoce a zelenina, rodinné vazby, hygiena, budeme pravidelně malovat a vyrábět s instruktorkou, která vedla dětský kroužek keramiky a zvládneme i základy angličtiny pro nejmenší... vše dle výchovně-vzdělávacího plánu a přiměřeně věku.

A abychom dětičkám dostatečně přiblížili zvířátka a nutnost péče o ně, budeme se jim je snažit přiblížit našimi milými kamarády, keří s námi budou školku sdílet: afričtí šneci Jackie s Krakenem a suchozemská želvička Aurelie. Volili jsme mazlíčky hypoalergenní a takové, aby s nimi manipulace byla oboustranně bezpečná :)

V zásadě jsme velmi přísní na hygienu prostředí, což je sice samozřejmé, nicméně považuji za nutné Vám tuto informaci sdělit.

A protože víme, jak důležité jsou pohádky, budeme si je každý den před spinkáním číst, aby se nám dobře spinkalo.


Za Školku Dráčkova Sluj Plzeň Vás srdečně zdraví a těší se paní ředitelka

Lucie Hudečková

Provozováno na systému Ebenit - Tvorba webu a eshopu.
STATUS_IS__APP_RUNNING